කලහකාරීන් පිරිසක් අරලියගහ මැදුරට ඇතුළු වෙයි

අරලියගහ මන්දිරය ඉදිරිපිට කලහකාරිව හැසිරෙන පිරිස් එහි ප්‍රධාන ගේට්ටුව කඩාගෙන ඇතුළු වී ඇතැයි අප වාර්තා කරුවෝ පවසති.

Next Post

ජනපතිගේ පියාගේ ස්මාරකය ගිනි තබයි ?

Mon May 9 , 2022
රට වටා තත්ත්වය උණුසුම් රට වටා තත්ත්වය උණුසුම් වී තිබේ. වීරකැටිය, මැදමුලන, ඩී. ඒ. රාජපක්ෂ අනුස්මරණ ස්මාරකයට ජනතාව ගිනි තබා ඇති බවට වාර්තා වේ. මෙය සඳහා ඉඩම් ගොඩකිරීම සහ සංවර්ධනය කිරීමේ සංස්ථාවට රුපියල් මිලියන 33.09 ක් වැය කිරීමෙන් රජයට පාඩු ඇති බවට හිටපු ආරක්ෂක ලේකම් රාජපක්ෂට එරෙහිව නඩුවක් පැවරුණු අතර […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.