ගැසට් කර ඇති භාණ්ඩ ආනයනය සම්බන්ධ නව ගෙවීම් නියමයන්

හන්ජින්-නැව්-වෙළඳාම්-අපනයන1969 අංක 01 දරන ආනයන හා අපනයන පාලන පනත යටතේ රෙගුලාසි ප්‍රකාශයට පත් කර ඇති අතර, භාණ්ඩ ආනයනයට අදාළ තෝරාගත් ගෙවීම් කොන්දේසි නියාමනය කිරීම සඳහා 2022 මැයි 6 දිනැති අංක 2278/21 දරන ගැසට් පත්‍රයේ ප්‍රකාශයට පත් කර ඇත. ආනයනික භාණ්ඩ රේගු නිෂ්කාශනය කරන අවස්ථාවේ ඉන්වොයිසි කිරීම. අනුව […]

Next Post

ගාලු මුවදොර නොසන්සුන්තාව මධ්‍යයේ 100 කට අධික පිරිසක් රෝහල් ගත කෙරේ

Mon May 9 , 2022
අරලියගහ මන්දිරය අසල හටගෙන ගාලුමුවදොර පිටිය දක්වා පැතිර ගිය ප්‍රචණ්ඩකාරී තත්ත්වය සහ දිවයිනේ අනෙකුත් ප්‍රදේශවල ඇති වූ ප්‍රචණ්ඩකාරී තත්ත්වය හේතුවෙන් අවම වශයෙන් පුද්ගලයින් 104 දෙනෙකු කොළඹ ජාතික රෝහලට ඇතුළත් කර තිබේ. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.