බස්නාහිර පළාතට නැවත දැනුම් දෙන තුරු පොලිස් ඇඳිරි නීතිය

විරෝධතාවයට එල්ල වූ ප්‍රහාරයත් සමඟ ගාලුමුවදොර පිටියේ ඇති වූ නොසන්සුන්කාරී තත්ත්වය හේතුවෙන් වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි බස්නාහිර පළාත් සීමාව තුළ පොලිස් ඇඳිරි නීතිය ප්‍රකාශයට පත් කර තිබේ. තව..

Next Post

පොහොට්ටුවේ මැරයෝ අරුණ මාධ්‍යවේදියාට පහරදෙයි

Mon May 9 , 2022
මයිනාගෝ ගමදි මාධ්‍යවේදීන්ට ප්‍රහාරයක් මීට සුළු වේලාවකට පෙර අරලියගහ මන්දිරය ඉදිරිපිටදී මයිනාගෝගමට කඩාපැන එහි විරෝධතාකරුවන් පලවා හැරීමට කටයුතු කළ පොදුජන පෙරමුණේ ආධාරකරුවන් විසින් අරුණ වෙබ් අඩවියේ මාණ්ඩලික වාර්තාකරු වජිර හංස මහානාම වෙත පහරදීමක් තිබේ. එම ප්‍රහාරයෙන් අප මාණ්ඩලික වාර්තාකරුගේ මුහුණ සහ කට ප්‍රදේශයට තුවාල සිදුවී ඇත. ඊට අමතරව ඔහු ඇද […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.