මන්ත්‍රීවරයෙකු සිය දිවි නසාගනී

රියදුරේකුද අත්අඩංගුවට

පොළොන්නරු දිස්ත්‍රික්කය, පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී අමරකීර්ති අතුකෝරාළ සිය දිවි නසාගෙන තිබේ.

විරෝධතා ව්‍යාපාරයක කුපිත වූ කණ්ඩායමක් ඔහුගේ රථයට සහ ඔහුට පහර දීමට උත්සාහ දැරීමේ දිපාලිමේන්තු මන්ත්‍රීවරයා සිය පිස්තෝලයෙන් වෙඩි තබාගෙන සිය දිවි මෝටර් රථයට හානි සිදුවී ඇති අතර, ඔහු පැමිණි රියදුරෙකු ලෙස සැලකෙන අනෙක් පුද්ගලයා ගෙල සිඳගෙන මිය ගිය බවට වාර්තා වේ.

The post මන්ත්‍රීවරයෙකු සිය දිවි නසාගනී appeared first on අරුණ.

Next Post

පාර්ලිමේන්තු මහ මැතිවරණයක් කැඳවිය යුතුයි

Mon May 9 , 2022
රටේ අර්බුදය නිශ්චිතව විසඳාගත හැක්කේ පාර්ලිමේන්තු මහ මැතිවරණයක් කැඳවීමෙන් පමණක් බව සභානායක, අමාත්‍ය දිනේෂ් ගුණවර්ධන මහතා පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.