මැයි 10 සහ 11 සඳහා විදුලිය විසන්ධි කිරීමේ කාලසටහන

අඟහරුවාදා (මැයි 10) සහ බදාදා (මැයි 11) දිනවල පැය 3 යි විනාඩි 20 ක විදුලි කප්පාදුවක් පනවන ලෙස ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලයේ ඉල්ලීම අනුමත කළ බව ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) පවසයි. තව..

Next Post

විරෝධයේ ගින්නට හසුවූ ජොන්ස්ටන්ගේ නිවස

Mon May 9 , 2022
ජොන්ස්ටන්ගේ නිවස ගිනි තබා කුඩුපට්ටම් කරයි නගරය දිස්ත්‍රික් පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ජොන්ස්ටන් ප්‍රනාන්දුගේ නිවස ද විරෝධතා ග්‍රහණයට හසු වී ඇති බව වාර්තා වේ. අරගලකරුවන් ඔහුගේ නිවසට ගිනි තබා ඇති භාණ්ඩ ආදිය කුඩුපට්ටම් කර ඇත. The post විරෝධයේ ගින්නට හසුවූ ජොන්ස්ටන්ගේ නිවස appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.