විරෝධතාකරුවන්ට එල්ල වන ප්‍රහාර සම්බන්ධයෙන් වහා පියවර ගන්නා ලෙස ලංකා වාණිජ මණ්ඩලය ඉල්ලා සිටී

ලංකා වාණිජ මණ්ඩලයඅරලියගහ මන්දිරයෙන් පිටත සහ ගාලු මුවදොර විරෝධතාකරුවන්ට එල්ල වූ ප්‍රචණ්ඩ ප්‍රහාරයන් පිළිබඳව ලංකා වාණිජ මණ්ඩලය තැතිගන්වන අතර සාමකාමී පෙළපාලිකරුවන්ට පහර දීම වැළැක්වීමට වහා පියවර ගන්නා ලෙස රජයෙන් සහ ත්‍රිවිධ හමුදාවෙන් ඉල්ලා සිටී. වගකිවයුත්තන් හඳුනාගෙන ඔවුන්ට වගවීම සඳහා අපක්ෂපාතී පරීක්ෂණයක් පැවැත්විය යුතුය. අසාර්ථක වීම […]

Next Post

විරෝධතාකරුවන්ට එල්ල වූ ප්‍රහාරය ඇමරිකාවත් හෙළා දකී

Mon May 9 , 2022
දේශීය ඇමරිකානු නිලනියගෙන් ට්විටර් සටහනක් සාමකාමී විරෝධතාකරුවන්ට එල්ල වූ ප්‍රහාරය හෙළා දකින බව ශ්‍රී ලංකාවේ ඇමරිකානු තානාපතිනි ‘ජූලි චන්ග්’ සිය ට්විටර් ගිණුමේ සටහනක් තබමින් සඳහන් කරයි. එවැනි ප්‍රචණ්ඩත්වයක් ඇති කර ගන්නා ම අයකු අත්අඩංගුවට ගෙන නඩු පැවරීම රජයේ වගකීමක් බවට පත්ව ඇති බවට චෝදනා එල්ල වී තිබේ. හැකි තාක් සන්සුන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.