වීරකැටිය ප්‍රාදේශීය සභා සභාපතිගේ නිවස අසල වෙඩි තැබීමකින් දෙදෙනෙකු මරුට

වීරකැටිය ප්‍රාදේශීය සභාවේ සභාපතිවරයාගේ නිවස අසල සිදුවූ වෙඩි තැබීමකින් පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු ජීවිතක්ෂයට පත්ව තිබෙනවා. තව..

Next Post

රටම උණුසුම් – වීරකැටියේ වෙඩිතැබීමක් 

Mon May 9 , 2022
ජීවිතක්ෂයට වීරකැටිය ප්‍රදේශයේ සිදු කළ වෙඩිතැබීමකින් පුද්ගලයන් දෙදෙනෙකු ජීවිතක්ෂයට පත් වූ බව පොලිසිය පවසයි. එසේම එම සිද්ධියෙන් තුවාල ලැබූ 8 දෙනෙකු රෝහල්ගත කර ඇති බව පොලිසිය විසින් සිදු කරන ලදී. පොලිසිය පවසන්නේ තුවාල ලැබූ පුද්ගලයින් වීරකැටිය රෝහලේ සිට වැඩිදුර ප්‍රතිකාර සඳහා තංගල්ල රෝහල දක්වා මාරුකර යැවූ බවයි.       […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.