ඩීසල් නෞකාවක් කොළඹට ළගාවීමට නියමිතයි . . .

ඔටෝ ඩීසල් සහ සුපිරි ඩීසල් මෙට්‍රික්ටොන් ලක්‍ෂයක් සහිත නෞකාවක් කොළඹට අද (17) ළගාවීමට නියමිත බවට වාර්තා වෙයි. මෙම සුපිරි ඩීසල් තොගය මාස දෙකකට අධික කාලයකට පසුව ලැබුණු තොගය බවත් ඩීසල් තොගයේ පරීක්‍ෂණ අවසන් වීමෙන් පසුව ක්‍රමානුකූලව පිරවුම්හල වෙත නිකුත් කිරීමටත් නියමිතව ඇත.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

ගුවන් සමාගම් 2 ක් මෙරටට පැමිණීම සම්පූර්ණයෙන්ම අත්හිටුවයි . . .

Wed Aug 17 , 2022
ඉන්ධන පිරවීමේ පහසුකම් නොමැතිකම හා ආදායම් ඉපයීමේ ගැටලු වැනි ශ්‍රී ලංකාවේ ආර්ථික අර්බුදය හේතුවෙන් ඇති වී ඇති ගැටලු හේතුවෙන් විදේශීය ගුවන් සමාගම් 5 ක් සතියක් තුල මෙරටට සිදුකල ගමන්වාර සංඛ්‍යාව 108 සිට 52 දක්වා අඩු කර ඇති අතර තවත් ගුවන් සමාගම් 2 ක් මෙරටට පැමිණීම සම්පූර්ණයෙන්ම අත්හිටුවා ඇති බවද වාර්තා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x