දේශීය කිරිපිටි මිල ඉහළට . . .

දේශීය කිරිපිටි මිල ඉහළ දැමීමට තීරණය කර ඇත.

ඒ අනුව ග්‍රෑම් 400 ක දේශීය කිරිපිටි පැකට්ටුවක මිල රුපියල් 100/= කින් ඉහළ යන අතර එහි නව මිල වන්නේ රුපියල් 950/= කී. කිලෝග්‍රෑම් 01 සහිත කිරිපිටි පැකට්ටුවක මිල රුපියල් 230/= කින් ඉහළ දැමෙනු ඇති අතර එහි නව මිල රුපියක් 2,350/= ක් බව කිරිපිටි නිෂ්පාදකයින් පවසයි.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

ගෑස් සිලින්ඩරයක මිල පහතට . . .

Tue Oct 4 , 2022
හෙට (05) මධ්‍යම රාත්‍රියේ සිට කිලෝග්‍රෑම් 12.5 ක ලිට්‍රෝ ගෘහස්ත ගෑස් සිලින්ඩරයක මිල රුපියල් 200/= ත් 300/= ත් අතර මිලකින් අඩු කෙරෙන බව ලිට්‍රෝ සමාගම් ආරංචි මාර්ග පවසනවා. පසුගිය මස 6 වනදා ලිට්රෝ සමාගම ගෘහස්ථ ගෑස් සිලින්ඩරයක මිල රුපියල් 113/= කින් පහත දැමූ අතර ඒ අනුව දැනට වෙළඳපොලේ එම වර්ගයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x