පොලිසියටත් බය නැති යතුරුපැදි සොරුන් . . .

නාවලපිටිය නගර මධ්‍යයේ පිහිටි පෞද්ගලික මුල්‍ය ආයතනයක පිටුපස ගාල් කර තිබු යතුරුපැදියක් කිසියම් පිරිසක් විසින් සොරාගෙන ගොස් ඇති බවට පොලිසියට පැමිණිල්ලක් ලැබි ඇති බව නාවලපිටිය පොලිසිය පැවසිය.

යතුරුපැදිය ගාල් කර තිබු ස්ථානයට පැමිණි සැකකරුවන් දෙදෙනෙකු යතුරුපැදියේ ස්විචයේ වයර් කපා හිස් වැසුම්ද පලදින්නේ නොමැතිව පොලිසිය ඉදිරිපිටින්ම යතුරුපැදිය ගම්පොල දෙසට ධාවනය කර ඇත. රු ලක්ෂ 4 ක් පමණ වටිනා යතුරුපැදිය සොරාගෙන ගිය සැකකරුවන් අත්අඩංගුවට ගැනිමට නාවලපිටිය නගරයේ සවි කර ඇති ආරක්ෂිත දර්ශන ඔස්සේ  සැකකරුවන් හදුනාගෙන ඇති අතර, සැකකරුවන් අත්අඩංගුවට ගැනිම සදහා නාවලපිටිය පොලිසිය මෙහෙයුමක් දියත් කර ඇත.

රංජිත් රාජපක්ෂ

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

පාර්ලිමේන්තු විවාද නැරඹීමට පාසල් දරුවන්ට අවස්ථාව . . .

Fri Oct 21 , 2022
පාර්ලිමේන්තු රැස්වීම් පැවැත්වෙන දිනවලදී පාර්ලිමේන්තුව නැරඹීමට සහ පාර්ලිමේන්තු විවාද නැරඹීමට පාසල් දරුවන් සඳහා අවස්ථාව ලබා දීම පිළිබදව පාර්ලිමේන්තුවේ වේත්‍රධාරී නරේන්ද්‍ර ප්‍රනාන්දු ඉදිරිපත් කරන ලද යෝජනාවට පාර්ලිමේන්තු කටයුතු පිළිබඳ කාරක සභාවේ අනුමතිය අද (21) හිමිවී තිබෙනවා. ඒ අනුව පාර්ලිමේන්තු සභාගර්භයේ ඇති මහජන ගැලරියේ සිට පාර්ලිමේන්තු විවාද සජීවීව නැරඹීමේ අවස්ථාව පාසල් දරුවන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x