ආණ්ඩුවේ බදු ප්‍රතිපත්තියට එරෙහිව විරෝධතා . . .

ආණ්ඩුවේ බදු ප්‍රතිපත්තියට එරෙහිව වෘත්තිකයන් අද දිනයේදී විරෝධතාවක නිරත විය.

ඊට විශ්වවිද්‍යාල ආචාර්යවරු-ඉංජිනේරු සංගමය-වෛද්‍ය නිලධාරීන්ගේ සංගමය-ලංකා බැංකු සංගමය එක්ව සිටියේ මෙසේය.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

මහින්දට-නාමල්ට උසාවියෙන් නොතීසි නිකුත් කරයි . . .

Fri Dec 9 , 2022
ගාලු මුවදොර පැවැති “ගෝඨාගෝ ගම” අරගල භූමියට පහරදීමේ සිද්ධිය සම්බන්ධයෙන් ඉදිරිපත් කර තිබූ පෙත්සම් 05 ක් විභාගයට ගැනීමට ශ්‍රේෂ්ඨාධිකරණය අවසර දී තිබේ. ඉකුත් මැයි මස 09 වනදා ගාලු මුවදොර පැවැති “ගෝඨාගෝ ගම” අරගල භූමියට කඩාවැදී පහරදීමේ සිද්ධිය තුළින් සිය මූලික අයිතීන් උල්ලංඝනයවූ බව පවසමින් අරගලකරුවන් 05 දෙනෙක් විසින් මෙම මූලික […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x