පගා මරු සභාපති පගාවත් එක්ක මාට්ටුවෙයි . . .

මාවනැල්ල ප්‍රාදේශීය සභාවේ පොහොට්ටු සභාපති සමන්ත ස්ටීවන් රුපියල් ලක්ෂ 20 ක අල්ලසක් ලබා ගනිමින් සිටියදී අල්ලස් හෝ දූෂණ විමර්ශන කොමමිශන් සභාවේ නිලධාරීන් විසින් අද (13) දහවල් අත්අඩංගුවට ගෙන තිබේ.

මාවනැල්ල වලකඩ ප්‍රදේශයේ ගොඩනැගිල්ලක් ඉදිකිරීම සඳහා එම සැලසුම අනුමත කිරීමට මෙම අල්ලස් මුදල ලබාදෙන අතර මෙම අත්අඩංගුවට ගැනීම සිදුකර ඇත. වලකඩ ප්‍රදේශයේ පදිංචි ධර්මතිලක බන්ඩාගෙන් අල්ලස් මුදල ඉල්ලා ඇත. පසුව ධර්මතිලක බන්ඩා අල්ලස් කොමිසමට කරන ලද පැමිණිලි කර ඇත.

ඒ අනුව ක්‍රියාත්මක වූ අල්ලස් කොමිෂන් සභාවේ නිලධාරීන් අද දහවල්මාවනැල්ල ප්‍රසිද්ධ භෝජනාගාරයකදී මෙම අත්අඩංගුවට ගැනීම සිදුකර ඇත.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

ඕල් රවුන්ඩර්, සජිත් ප්‍රේමදාස . . .

Mon Jan 16 , 2023
තමන් ක්‍රීඩාවන් කිහිපයක් සඳහා ඕල් රවුන්ඩර් කෙනෙක් බව විපක්ෂ නායක සජිත් ප්‍රේමදාස සඳහන් කරයි. ක්‍රිකට්, පාපන්දු, ඇමරිකන් පුට්බෝල්, බාස්කට් බෝල් ආදී ක්‍රීඩා තමන්ට ක්‍රීඩා කළ හැකි බවද හෙතෙම කියා සිටියි. තමන් යම් අධ්‍යාපනයක් ලබා ඇති බවද පැවසූ ඔහු ලෝකේ ඕනෑම නායකයෙක් සමඟ ඉංග්‍රීසි භාෂාවෙන් කතා කර ඔහුගේ හිත නම්මාගෙන අපේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x