තරංග නෙල්සන් ගායකයකු ලෙස දොරට වඩී . . .

ජනප්‍රිය වේග රිද්ම ගායක නිහාල් නෙල්සන්ගේ ගීත යළිත් ජනතාවට නෙල්සන් පවුලේ හඩින්ම ශ්‍රවනය කිරීමේ අවස්ථාවක් උදාවී තිබේ. ඒ, නිහාල් නෙල්සන්ගේ පුත් තරංග නෙල්සන් ගායකයකු ලෙස දොරට වැඩීමේ උත්සවයත් සමගය.

කොළඹ මහවැලි කේන්ද්‍රයේ මෙම උත්සවය පැවැත්විණ.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

චාර්ල්ස් රජු විසින් එඩින්බර්ග්හී නව ආදිපාදවරයා නම් කරයි . . .

Sat Mar 11 , 2023
බ්‍රිතාන්‍යයේ චාර්ල්ස් රජු සිය බාල සහෝදරයා වන එඩ්වඩ් කුමරු එඩින්බර්ග්හි නව ආදිපාදවරයා ලෙස නම් කර තිබෙනවා. ඒ අනුව තම සොහොදරයාගේ 59 වැනි උපන්දිනයේදීයි. ඔවුන්ගේ පියා වන අභාවප්‍රාප්ත පිලිප් කුමරු අවසන් වරට දැරූ පදවිය ඔහුට එලෙස ප්‍රදානය කර තිබෙන බවයි විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරන්නේ. චාල්ස් කුමරු රාජ්‍යත්වයට පත් වූ දා සිට නව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x