නොරොච්චෝල ජනන යන්ත්‍රයක් නතර කරයි . . .

නොරොච්චෝල ගල් අගුරු බලාගාරයේ තෙවැනි ජනන යන්ත්‍රය නඩත්තු කටයුතු සඳහා නතර කර ඇතැයි විදුලි බල මණ්ඩලය පවසයි. එහි නඩත්තු කටයුතු අප්‍රේල් මාසය දක්වා පැවැත්වේ. කෙසේ වෙතත් විදුලි කප්පාදුවකින් තොරව අඛණ්ඩව විදුලිය ලබා දීමට කටයුතු කරන බව විදුලි බල හා බලශක්ති ඇමැති කංචන විජේසේකර පවසයි.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

OIC ලාට වීඩියෝ තහනමක් . . .

Sun Mar 19 , 2023
පොලිස් නිලධාරීන් විසින් සිදුකරන වැටලීම්, මෙහෙයුම්, සැකකරුවන්ගෙන් ප්‍රශ්න කිරීම්, අත්අඩංගුවට ගැනීම් පිළිබඳ වීඩියෝ දර්ශන හෝ ඡායාරූප මාධ්‍ය ඔස්සේ ප්‍රසිද්ධ කිරීම, ප්‍රචාරය කිරීම තහනම් කරමින් පොලිස්පතිවරයා විසින් සියලුම පොලිස් ස්ථානාධිපතිවරුන්ට නියෝගයක් කර ඇත. සිය දරුවා දුම්රියක අතහැර දමා යෑමේ සිද්ධියට සම්බන්ධ මව අත්අඩංගුවට ගෙන ඇයගෙන් ප්‍රශ්න කරන ආකාරය අදාළ වීඩියෝ දර්ශන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x