අරගලය අස්සේ මාධ්‍යවේදීන් අතර ගැටුමක් . . .

ගුරුවරුන්ට එරෙහිව කොටුව දුම්රියපොළ ඉදිරිපිට උද්ඝෝෂණයක් අද (22) පැවැත්වුණා. එය ආවරණය කිරීමට පැමිණි මාධ්‍යවේදීන් අතර ගැටුමක් ඇති වූ අතර අවසානයේ එම ගැටුමට අරගලකරුන් ද හවුල් විය.

එලෙස ගැටුම ආරම්භ වී ඇත්තේ මාධ්‍යවේදීන් පිරිසක් විසින් නිල නොලත් මාධ්‍යවේදියෙකුගේ අනන්‍යතාවය විමසීමේදීයි. මාධ්‍යවේදීන් විසින් ඇතිකරගත් මෙම ගැටුමට මැදි වූයේ, මාධ්‍යවේදීයෙක් යැයි කියාගත් ලාල් නැමති පුද්ගලයෙකි.

ඔහු සමාජ මාධ්‍ය තුළ විවිධ ඔහුගේ අනන්‍යතාවයක් ගොඩ නැගීමට උත්සහ දැරුව ද, නිල නොලත් මාධ්‍යවේදියෙකු ලෙස පෙනී සිට ඇති අතර අනෙක් මාධ්‍යවේදීන්ට බාධා කරමින් සහ අරගලරුවන්ට සහය දක්වමින් හැසිරී ඇති බවටයි වාර්තා වන්නේ. .

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

අමුතුම බදු සංශෝධනයක් . . .

Wed Mar 22 , 2023
VAT බදු සඳහා ලබාදී ඇති නිදහස් කිරීමේ බද්ද ක්‍රමානුකූලව අඩු කිරීමට පියවර ගන්න බව ජනාධිපති රනිල් වික්‍රමසිංහ ප්‍රකාශ කරනවා. ඔහු මේ බව ප්‍රකාශ කරනු ලැබුවේ, පාර්ලිමේන්තුවේදී, IMF එකඟතා ගිවිසුම ඉදිරිපත් කරමින්. එහිදී ඔහු වැඩිදුරටත් කියා සිටියේ, VAT බදු ආපසු ගෙවීම කඩිනම් කිරීම සහ SVAT ක්‍රමය අහෝසි කිරීමට ද පියවර ගන්න බවයි. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x