කාලෙකට පසු අභයාරාමයට ආ මහින්ද . . .

හිටපු ජනාධිපති අද පෙරවරුවේ නාරාහේන්පිට අභායාරාමෙට පැමිණියේය.

ඒ මහතා එහිදී කියා සිටියේ මැතිවරණය දෙසැම්බර් මාසයේදී පැවැත්වෙනු ඇති බවකි.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

සිපෙට්කෝ ඉන්ධනහල් 450ක් විදෙස් සමාගම් 3කට . . .

Mon Mar 27 , 2023
විදෙස් සමාගම් 3ක් සඳහා මෙරට සිල්ලර ඉන්ධන වෙළෙඳපොළ සඳහා පිවිසීම සඳහා කැබිනට් අනුමැතිය ලබා දී තිබේ. විදුලිබල සහ බලශක්ති අමාත්‍ය කංචන විජේසේකර ට්විටර් පණිවුඩයක් නිකුත් කරමින් මේ බව පවසයි. ඒ අනුව මෙලෙස අවසර හිමිව ඇත්තේ Sinopec, United Petroleum සහ RM Parks of USA යන සමාගම් වෙතටයි. මෙමගින් අදාළ විදෙස් සමාගම් සඳහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x