හෙට මධ්‍යම රාත්‍රියේ සිට සංශෝධනය වන අලුත්ම බස් ගාස්තු . . .

හෙට (30) මධ්‍යම රාත්‍රියේ සිට ක්‍රියාත්මක වන පරිදි සංශෝධනය වූ නව බස් ගාස්තු ලැයිස්තුව ප්‍රකාශයට පත්කර තිබෙනවා.

එම ලැයිස්තුව පහතින්…

 

Gallery Gallery

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

1990 සුවසැරිය ගිලන් රථ සේවය මහා භාණ්ඩාගාරයෙන් ඉවතට . . .

Wed Mar 29 , 2023
අනූපමේය සේවාවක් ඉටු කරමින් දහස් ගණනකගේ ජීවිත රැකගත් “1990 සුව සැරිය“ ගිලන් රථ සේවාව, තවදුරටත් පවත්වා ගෙනයා නොහැකි බව මහා භාණ්ඩාගාරය පවසනවා. තමන්ට තවදුරටත් ඒ වෙනුවෙන් පූර්ණ වශයෙන් අරමුදල් සම්පාදනය කළ නොහැකි බවයි මහා භාණ්ඩාගාරය පුවත්පත් දැන්වීමකින් දැනුම් දී ඇත්තේ. කෙසේ වෙතත් මෙම වාතාවරණය තුළ 1990 කළමනාකරණ හා අධ්‍යක්ෂ මණ්ඩලය විසින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x