මීපේ හයිඩ්‍රාමනී වසා දමයි . . .

මීපේ පිහිටි හයිඩ්‍රාමනී ඇගලුම් කර්මාන්තශාලාව සිය මෙහෙයුම අවසන් කිරීමට තීරණය කර තිබේ.

මෙහෙයුම් පිරිවැය අවම කර ගැනීම සඳහා වන පියවරක් ලෙස මෙම ක්‍රියාමාර්ගය ගෙන ඇත.

ඒ අනුව එහි සේවක සේවිකාවන් 1080 ක පමණ සේවය අවසන් කිරීමට හෝ ඔවුනගේ වෙනත් කර්මාන්තශාලාවලට අනුයුක්ත කිරීමට නියමිතව තිබේ.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

දරුවකු පැහැර ගත් අයට ගම්මු පහර දෙති . . .

Sun May 21 , 2023
ලීසිං වාරික නොගෙවූ යතුරු පැදියක් අත්පත් කරගත් පුද්ගලයන් දෙදෙනකු එය පදවාගෙන ආ 15 හැවිරිදි දරුවාද සමග පැහැරගෙන ගොස් පැය කිහිපයකට පසු දරුවා යළි ගෙනැවිත් දමන අවස්ථාවේදී ගම්වාසීන්ගේ ප්‍රහාරයකට ලක්වූ දෙදෙනකු මුදාගෙන බරපතල තත්වයේ සිටි එක් අයකු රෝහල්ගත කළ බව මීරිගම පොලිසිය කියයි. මීරිගම මුගුරුගම්පල ප්‍රදේශයේ 15 හැවිරිදි පාසල් සිසුවා ඔහුගේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x