ලාල් සරත් කුමාර අභාවප්‍රාප්තවේ . . .

විද්‍යුත් මාධ්‍ය ක්ෂේත්‍රයේ ප්‍රවීණ මාධ්‍යවේදියකු හඬ කැවීමේ ශිල්පියකු ලේඛකයකු සහ රංග ශිලිපියකු වන ලාල් සරත් කුමාර මහතා  අභාවප්‍රාප්ත විය.

මිය යන විට 69 වන වියේ පසු වූ ඒ මහතා දෙදරු පියෙකි.

  • ආරියරත්න රණබාහු
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

LPL අතරතුර අමුත්තෙක් පිටියට එයි . . .

Tue Aug 1 , 2023
ඊයේ (31) සවස Galle Titans හා Dambulla Aura අතර පැවති ලංකා ප්‍රිමියර් ලීග් තරගාවලිය අතරතුර දී ක්‍රිඩාපිටියට සර්පයෙක්ගේ පැමිණිම දැකගත හැකි විය. ඒ හේතුවෙන් තරගය සුළු වෙලාවකට නතර කිරීමට ද සංවිධායක මණ්ඩලය කටයුතු කළේ ය. කෙසේ වෙතත්, සර්පයා ක්‍රීඩාංගණයෙන් ඉවත් කිරීමෙන් පසු නැවත තරගය ආරම්භ විය. විඩියෝ දර්ශන – Sri […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x