පැමිණිලිකරුගේ රන් භාණ්ඩවලට විද්ද එස්.අයි මාට්ටු . . .

මිරිහාන පොලිස් ස්ථානයේ නඩු භාණ්ඩ කාමරයේ තිබූ රන් භාණ්ඩ පැමිණිලි කරුවකු වෙත මුදා නොහැර  මහරගම  සහ නුගේගොඩ උකස් මධ්‍යස්ථාන වෙත උකස්කර  මුදල් ලබාගත් උප පොලිස් පරීක්ෂකවරයෙකු අත්අඩංගුවට ගත් බව  මිරිහාන පොලිසිය පවසයි.

සැකකරු සිද්ධියෙන් පසු පොලිස් සේවය අතහැර  අක්මීමන ගොනාමුල්ල ප්‍රදේශයේ සැඟව සිටියදී අත්අඩංගුවට ගනු ලැබ ඇත.

මෙම සැකකාාර උප පොලිස් පරීක්ෂක මිරිහාන පොලිසියේ නඩු භාණ්ඩ කාමරයේ භාරව කටයුතු කර ඇති අතර,  එහි තිබු  පැමිණිලි කරුවකුට අයත් රන් භාණ්ඩ එම පැමිණිළිකරුට මුදා හරින ලෙසට නුගේගොඩ අධිකරණය මගින්  2023 .7.31 දින  නියෝග කර තිබියදීත් උප පොලිස් පරීක්ෂක එම භාණ්ඩ පැමිණිලිකරුට මුදා හැර ඒවා මෙලෙස උකස් තබා මුදල් ලබාගෙන, පොලිස් සේවයේ ද අතහැර ගොස් ඇති බව පොලිසිය.

  • ඉන්දිකා  රාමනායක
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

ලන්ඩනයේ සැප පාරවල්වල ගිහින් කෝටි 261ක් පොලු තියලා . . .

Sun Sep 17 , 2023
එක්සත් රාජධානියේ ශ්‍රී ලංකා මහ කොමසාරිස් කාර්යාලය වසර 19 ක කාලයක් ලන්ඩනයේ මාර්ග තදබදය අවම කිරීම සඳහා හඳුන්වා දී ඇති මාර්ග භාවිත කර ඇතත් එම කාලය සඳහා ගෙවිය යුතු ස්ටර්ලිං පවුම් 652120 (ශ්‍රී ලංකා රුපියල් කෝටි 261 ක් පමණ) ක මුදල ශ්‍රී ලංකා මහ කොමසාරිස් කාර්යාලය මෙතෙක් ගෙවා නොමැති බව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x