ජෝතිෂ්‍යවේදි නිශාන්ත පෙරේරා දිවි ගමනට සමු දෙයි . . .

අද (22) උදෑසන ප්‍රවීණ ජ්‍යෝතීර්වේදී නිශාන්ත පෙරේරා අභාවප්‍රාප්ත වීය.

ඒ කළුතර දකුණ ප්‍රදේශයේ පිහිටි ඔහුගේ නිවසේ දී ය.

මියයන විට ඔහු වයස අවුරුදු 49 වියේ පසු වූ අතර දේහය ඕපල් සිටි, පරණ පාර කළුතර දකුණ පිහිටි නිවසේ තැන්පත් කර ඇත.

කෙසේ වෙතත්, අවමංගල්‍ය කටයුතු පිළිබඳ විස්තර ඉදිරියේ දී දැනුම් දීමට නියමිතයි.

  • Krishani

 

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

ප‍්‍රසන්න රණතුංගට ඇමරිකාවට ඇතුළුවීමට ඉඩ නොදේ . . .

Sun Oct 22 , 2023
ආණ්ඩු පක්ෂයේ ප්‍රධාන සංවිධායක අමාත්‍ය ප්‍රසන්න රණතුංග හා පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී සරත් වීරසේකර ට ඇමරිකානු සංචාරයක් සදහා වීසා ලබාදීම අසීරු බව මෙරට ඇමරිකානු තානාපති කාර්යාල විසින් දැනුම්දී තිබේ. එක්සත් ජාතීන්ගේ සංවර්ධන වැඩසටහන විසින් ඇමරිකාවේ පැවැත්වීමට නියමිත පාර්ලිමේන්තු ආංශික අධීක්ෂණ කාරක සභා සභාපතිවරුනගේ වැඩමුළුවකට සහභාගි වීම සඳහා මෙම දෙදෙනා නම් කර තිබින. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x