‘‘රට ගොඩගන්න අයි.එම්.එෆ් සහාය ගන්න‘‘

රට පත්ව ඇති ආර්ථික අර්බුදයෙන් ගොඩ ගැනීම සඳහා ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලේ සහාය ලබාගන්නැයි ඇමතිවරුන් ඊයේ(14) රාත්‍රී පැවැති කැබිනට් රැස්වීමේදී යළිත් වරක් ඉල්ලීමක් කර ඇත .

Next Post

බොබ් ඉගර් ජෙනීස් ආයෝජනය සමඟ මෙටාවර්ස් ව්‍යාපාරයට ඇතුළු වේ

Tue Mar 15 , 2022
හිටපු ඩිස්නි ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී බොබ් ඉගර් (සහ ඔහුගේ අවතාරය) ඇතුල් වේ metaverse. Iger නම් සමාගමක අධ්‍යක්ෂක මණ්ඩලයට ආයෝජනය කරමින් සම්බන්ධ වේ ජෙනීස්, එය පරිශීලකයින්ට අතථ්‍ය ලෝකවල භාවිතා කිරීම සඳහා ඔවුන්ගේම ඩිජිටල් අවතාර නිර්මාණය කිරීමට ඉඩ සලසයි (ඔබට Igerගේ avatarය ඉහළින් දැකිය හැක). Iger Genies CEO සහ සම-නිර්මාතෘ සමඟ එක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.