9:30 Club Names Angie Chamberland GM, Promotes Ed Stack

ඇන්ජි චේම්බර්ලන්ඩ් වොෂින්ටනයේ 9:30 සමාජ ශාලාවට නායකත්වය දීමට තට්ටු කර ඇත, DC Chamberland හි සාමාන්‍යාධිකාරී රාජකාරි භාර ගනු ඇත එඩ් ස්ටැක්IMP හි උසස් කර ඇති – 9:30 ක්ලබ් සහ විශාල DC ප්‍රදේශයේ අනෙකුත් ස්ථානවල ප්‍රවර්ධකයා සහ ක්‍රියාකරු.

ස්ටැක් 1995 දී මුල් 9:30 සමාජ ශාලාවේ පීසා සාදන්නෙකු සහ දොර කාර්ය මණ්ඩලයක් ලෙස ආරම්භ කර 2002 දී එම ස්ථානයේ GM දක්වා ගමන් කළේය. බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 24) වන විට ස්ටාක් අවධානය යොමු කිරීම සඳහා චේම්බර්ලන්ඩ් වෙත එම ස්ථානය ලබා දෙනු ඇත. 9:30 ක්ලබ්, ලින්කන් රඟහල, ද ඇන්තම් සහ මෙරිවෙදර් පෝස්ට් පැවිලියන් ඇතුළු IMP හි සියලුම ස්ථාන හරහා නිෂ්පාදන උත්සාහයන් කළමනාකරණය කිරීම. IMP සඳහා නව නිෂ්පාදන ප්‍රධානියා ලෙස, Stack සෑම වසරකම ක්‍රියාවන් දහස් ගණනකට හැකි හොඳම කාර්ය සාධන අත්දැකීමක් ඇති බව සහතික කිරීම සහ වසරකට මිලියනයකට පමණ අනුග්‍රාහකයින්ට හැකි හොඳම ප්‍රසංගයට යන අත්දැකීම ලබා දීම සහතික කිරීම භාරව සිටී.

“නිෂ්පාදන ප්‍රධානියා ලෙස මෙම නව තනතුරත් සමඟ, මා වැනි හොඳ බරකින් පහසුවෙන් අවධානය වෙනතකට යොමු කරන කෙනෙකුට වඩා වැඩි පැහැදිලිකමකින් සහ අවධානයකින් සාමාන්‍යාධිකාරී තනතුරේ දැඩි බව කෙරෙහි අවධානය යොමු කළ හැකි කෙනෙකුට කාලය පැමිණ තිබේ” යැයි ස්ටැක් පැවසීය. නිකුතුවක.

ස්ටැක් තවදුරටත් කියා සිටියේ, “පසුගිය වසර කිහිපය තුළ ඇන්ජි මා සමඟ නිෂ්පාදන කටයුතුවල නිරතව සිටී. ඇය වසර හතකට පෙර 9:30 සමාජයට දොරටු සේවකයෙකු සහ වේදිකා ශිල්පියෙකු ලෙස සම්බන්ධ වීමට පෙර පාරේ දත් කපා, කාර්ය මණ්ඩල ප්‍රධානියා සහ පසුව රාත්‍රී කළමනාකරු බවට පත් වූ අතර වසංගතය පුරා වෙළඳ කළමනාකරණ වගකීම් භාර ගත්තාය. මට විශ්වාසයි ඇය මේ අලුත් භූමිකාවෙන් දක්‍ෂ වෙයි කියලා.”

චේම්බර්ලන්ඩ් රාත්‍රී කළමනාකරු ලෙස උසස් වීමත් සමඟ, IMP ස්ථාන හතරම දැන් කාන්තාවන් විසින් පාලනය කරනු ලැබේ. චෙරිස් රයින්ස් 2020 දී ලින්කන් රඟහල පවත්වාගෙන යාමට නම් කරන ලදී. ඩෝරි ආමර් 2017 දී එහි ආරම්භක වසරේ සිට The Anthem ප්‍රමුඛයා වේ ජීන් පාකර්ඔහු Merriweather Post Pavilion හි යෞවනයෙකු ලෙස වැඩ කිරීමට පටන් ගෙන 1987 දී GM දක්වා ඉහළට නැග්ගා.

“මම හැදී වැඩුණේ සංගීත කණ්ඩායම් සහ සංගීතයට දැඩි ලෙස ඇලුම් කළ අතර මගේ වැඩිහිටි වසර හොඳ සජීවී සංදර්ශනයක් සඳහා නොඉවසිලිමත් කුසගින්නක් සමඟයි” යනුවෙන් Chamberland නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “2015 දී IMP සඳහා වැඩ කිරීමට පැමිණීම සම්පූර්ණයෙන්ම නිවැරදි යැයි හැඟුණු පියවරකි. විවිධ දෙපාර්තමේන්තු වල ශ්‍රේණිගත කිරීම් හරහා පැමිණීමට තරම් මම වාසනාවන්ත වී ඇති අතර, අප විසින් ගෙන එන විවිධ විශිෂ්ට සංගීත කණ්ඩායම් සහ මට දිනපතා වැඩ කිරීමට ලැබෙන ඇදහිය නොහැකි බහු මුහුණුවර ඇති පුද්ගලයින් – සියල්ල පිළිගැනීමේදී මම නිරන්තරයෙන් මවිතයට පත් වෙමි. සෑම රාත්‍රියකම විවිධ ජනකායක් අපේ ‘ගෙදරට’ එනවා. එය සැබෑ වූ සිහිනයකි, එන සෑම දෙයක්ම මට බලා සිටිය නොහැක!

Next Post

'ලෝක ප්‍රකට සම්මන්ත්‍රණයකට' සම්බන්ධ වීමට පැරිස් ප්‍රීතියෙන්

Thu Mar 24 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.