Raven-Symoné ඩිස්නි සගයන් සමඟ ෆ්ලොරිඩාවේ ‘විකාර සහගත’ ‘සමලිංගික යැයි නොකියන්න’ පනත් කෙටුම්පතට සම්බන්ධ වේ

Raven-Symoné නළු නිළියන් සහ නිර්මාණාත්මක කණ්ඩායම පිටුපසින් මෙහෙයවීය Raven’s Home ෆ්ලොරිඩාවේ “Don’t Say Gay” පනතට විරෝධය දැක්වීම සඳහා අඟහරුවාදා පා ගමනකදී.

“අපගේ සහයෝගයට LGBTQ+ පවුලේ අය සහ ‘සමලිංගික බිල්පත් නොකියන්න’ මගින් හානියට පත්වන සියලුම දෙනා අපි කස්ටිය Raven ගේ නිවස පිටතට ඇවිදිනවා,” දිගු කලක් තිස්සේ ඩිස්නි නාලිකා තරුව ඇගේ පෝස්ටයට සිරස්තල දැක්වීය. “තුළ [today’s] ලෝකය අත්‍යවශ්‍ය වන්නේ අපි ස්ථාවර වීම, සහයෝගය දැක්වීම සහ පසුපසට නොව ඉදිරියට යාමයි. සෑම පවුලක්ම සෑම පුද්ගලයෙකුම සහ සෑම දරුවෙකුම ඔවුන්ගේ ජාතිය, ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය හෝ ලිංගික දිශානතිය කුමක් වුවත් පිළිගැනීමට සුදුසුයි. සත්‍යය සහ අප ජීවත් වන ලෝකය පිළිබිඹු කරන අධ්‍යාපනය අප සටන් කළ යුතු දෙයකි. ”

ක්ලිප් එකේ, Raven-Symoné වඩාත් අවංකව, කෑගසමින්, “අපි අද මෙම හාස්‍යජනක පනතට සහය දක්වමින් එළියට යනවා; අපි එයට කැමති නැහැ! අපි එළියට යනවා. එය මෝඩයි! ” එකතු කිරීමට පෙර, “අපි සෑම කෙනෙකුටම ආදරය කරන අතර සහයෝගය, සහයෝගය, සහයෝගය. ආයුබෝවන්! අපි එළියට! අපි එළියට යනවා! ”

නිළිය – කවුද විවාහකයි 2020 දී බිරිඳ මිරැන්ඩා පර්මන්-මැඩේ – ෆ්ලොරිඩාවේ අධ්‍යාපනඥයින්ට ඉගැන්වීමෙන් හෝ LGBTQ+ සංකල්ප, ගැටළු හෝ ඓතිහාසික කරුණු සඳහන් කිරීම තහනම් කරන වෙනස් කොට සැලකීමේ නීතිවලට සමාගමේ මුල් ප්‍රතිචාරයට විරෝධය දැක්වීම සඳහා පූර්ණ දින පාගමන සැලසුම් කළ ඇගේ සෙසු ඩිස්නි සේවකයින් සමඟ එක් විය. ප්රාථමික පාසල් පන්ති කාමරවල සංඛ්යා. පනතේ සංශෝධනයක් මගින් සේවකයින්ට තම ලිංගික දිශානතිය හෝ ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය පිළිබඳ අනන්‍යතාවය පිළිබඳව පාසැලේදී වැඩිහිටියෙකුට පැවසීමට තරම් ආරක්ෂිත යැයි හැඟේ නම් සිසුන්ට සිසුන් තම දෙමාපියන් වෙත නිවසට යැවීමට අවශ්‍ය වනු ඇත.

Disney විසින් සේවයේ යොදවා ඇති අනෙකුත් තරු – Kerry Washington, Josh Gad, Oscar Isaac සහ තවත් අය – නීති සම්පාදනය ගැන මුලින්ම ඉගෙන ගත් පසු සමාගම ගත් ස්ථාවරය ගැන ද කතා කර ඇත.

පාගමන අතරතුර Raven-Symoné ගේ පණිවිඩය පහතින් නරඹන්න.

Next Post

Coi Leray සහ Nicki Minaj ගේ 'Blick Blick' හි ගී පද මෙන්න

Thu Mar 24 , 2022
ඇයගේ මෑත කාලීන ගීතය වන “Anxiety” ඇගේ පොප් දක්ෂතාවය ප්‍රදර්ශනය කිරීමෙන් පසුව, කොයි ලෙරේ විදුලි “Blick Blick” සමඟ තවත් බොප් එකක් ලබා දුන්නේය නිකී මිනාජ්. ඔබට “Blick Blick” සමඟ අනුගමනය කිරීමට මාර්ගෝපදේශයක් අවශ්‍ය නම්, සොයා ගන්න ගී පද පහත: මම කිව්වා, අහ්, එය තල්ලු කරන්න, එය තල්ලු කරන්න, ක්ලික් කරන්න, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.