අරලියගහ මන්දිරයට ඇතුළු වීමට උත්සාහ කළ විරෝධතාකරුවන්ට කඳුළු ගෑස් ප්‍රහාරයක් එල්ල කර තිබේ

අද (මැයි 09) සවස අරලියගහ මන්දිරයට බලහත්කාරයෙන් ඇතුළු වීමට උත්සාහ කළ ආණ්ඩු විරෝධී උද්ඝෝෂකයින් පිරිසක් විසුරුවා හැරීමට පොලිසිය කඳුළු ගෑස් ප්‍රහාරයක් එල්ල කර තිබේ.

Next Post

තිස්ස කුට්ටිගේ නිවස ගිනිගයි

Mon May 9 , 2022
කුට්ටිආරච්චිගේ නිවසට ප්‍රහාරයක් බදුල්ල දිස්ත්‍රික් පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී තිස්ස කුට්ටිආරච්චිගේ නිවසටත් පුරවැසි අරගලකරුවන්ට ප්‍රහාරයක් එල්ල කර තිබේ. ප්‍රහාරය එල්ල කිරීමෙන් පසුව විරෝධතාකරුවන් මන්ත්‍රීවරයාගේ නිවසට ගිනි තබා ඇති බවට වාර්තා වේ. The post තිස්ස කුට්ටිගේ නිවස ගිනිගයි appeared first on අරුණ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.