ජනපතිගෙන් ටිවිටර් පණිවිඩයක්

ප්‍රචණ්ඩකාරී ක්‍රියා පක්ෂ පාට නොබලා දැඩිව හෙළා දකින බවත්,ප්‍රචණ්ඩත්වය වත්මන් අර්බුදයට විසඳුම නොවන බවත් ප්‍රචණ්ඩත්වයෙන් වැලකෙමින් සාමකාමීව සිටින ලෙස සියලු පුරවැසියන්ගෙන් ඉල්ලා සිටින බවත් මෙම අර්බුදය විසඳීමට එක්ව කටයුතු කරන ලෙසත් ජනාධිපති ගෝඨාබය රාජපක්ෂ මහතා තම නිල ට්විටර් ගිණුමේ සටහනක් තබමින් පැවසුවේය.

Next Post

මහින්ද රාජපක්ෂ අත්අඩංගුවට ගත යුතුයි

Mon May 9 , 2022
එම්. ඒ. සුමන්තිරන් තැබූ විශේෂ ට්විටර් සටහන අග්‍රාමාත්‍යවරයා මහින්ද රාජපක්ෂ අත්අඩංගුවට ගත යුතු බව දෙමළ ජාතික සන්ධානයේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී එම්. ඒ. සුමන්තිරන් පවසයි. සිය ට්විටර් ගිණුමේ සටහනක් තබමින් සුමන්තිරන් මන්ත්‍රීවරයා සතුව ඇත්තේ අද (09) දින ප්‍රහාරකයින් වෙත රැගෙන යාම සහ එය සංවිධානය වෙනුවෙන් හිටපු අග්‍රාමාත්‍යවරයා අත්අඩංගුවට ගැනීම යතුයි. දැන් ඉල්ලා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.