සෞඛ්‍ය හැර සියලු අංශ වැඩ වැරුමකට සැර‌සෙයි

සෞඛ්‍ය හැර රටේ සියලුම සේවාවන්හි අඛණ්ඩ වැඩ වර්ජනයක් අද (9) සවස 4.00 සිට ආරම්භ කරන බව වෘත්තීය සමිති සම්බන්ධීකරණ මධ්‍යස්ථානය පවසයි.

Next Post

ජනපතිගෙන් ජනතාවට විශේෂ පණිවිඩයක්

Mon May 9 , 2022
ප්‍රචණ්ඩත්වයෙන් පවතින අර්බුද විසදන්න බැහැ ජනාධිපති රාජපක්ෂ විසින් සිය නිල ට්විටර් ගිණුමේ විශේෂ සටහනක් තබා ඇත. එම සටහනින් සඳහන් කර ඇත්තේ දේශපාලන පක්ෂපාතීත්වය නොසලකා හැරීම උසුගන්වනන් හා සහභාගිවන්නන් විසින් සිදු කරන ලදී. වත්මන් ප්‍රචණ්ඩත්වයෙන් පවතින ගැටළු විසදෙන්නේ නැති බව එම පණිවිඩයෙන් සඳහන් කර ඇත. සන්සුන්ව හා සංයමයෙන් කටයුතු කරන ලෙස […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.