යෝජිත නගර සංවර්ධන සැලසුම් ජනාධිපතිතුමා වෙත පිළිගැන්වීය

ප්‍රධාන නගර කිහිපයක නාගරික සංවර්ධන සැලසුම් අද (10) ජනාධිපති ලේකම් කාර්යාලයේදී ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා වෙත පිළිගැන්වූ බව පීඑම්ඩී ප්‍රකාශ කළේය. තව..

Next Post

විශ්‍රාමිකයන්ට සහන පැකේජයක්

Thu Mar 10 , 2022
විශ්‍රාමික හැඳුනුම්පතට ලැබෙන වට්ටම් මෙන්න විශ්‍රාමික හැඳුනුම්පතකට හිමිකම් කියන බව විශ්‍රාමිකයෙකුට කාගිල්ස් සුපිරි වෙළඳසැල් සහ ජාලය හරහා අද (10) සිට බලාත්මක වන පරිදි විශ්‍රාම වැටුප් දෙපාර්තමේන්තුවේ පියවර ගෙන ඇත. ඒ අනුව, දිවයින පුරා පිහිටි කාගිල්ස් සුපිරි වෙළඳසැල් සහ ෆාමසිවලින් මෙම වට්ටම් සහිත ගණුදෙනු කිරීමේ හැකියාව විශ්‍රාමිකයින්ට ඇති බව එම දෙපාර්තමේන්තුව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.