පෙට්‍ර්ල් ඉල්ලා විරෝධතාකරුවන් වැසූ පාර ගම්මු අරිති

මදුරන්කුලිය නගරයේ පෙට්‍ර්ල් ඉල්ලා පිරිසක් අද 21 දින විරෝධතාවයේ යෙදුණ පිරිස් මාර්ග වසා දැමිමත් සමග කෝපයට පත් වු ගම්වැසියන් පිරිසක් එයට කඩා වැදි විරෝධතාකරුවන් ඉවත් කර වාහන ගමනාගමනයට ඉඩ කඩ ලබා දුන් බව මදුරන්කුලිය පොලිසිය පවසයි.

Next Post

Iggy Azalea ඇය පුත් ඔනික්ස්ට ගෞරවයක් වශයෙන් ලබා ගත් නව අත් පච්චය හෙළි කරයි: එය බලන්න

Thu Apr 21 , 2022
Iggy Azalea ඇයගේ එකතුවට විශේෂ නව පච්චයක් එකතු කර ඇත. “විසිතුරු” රැප් ගායකයා බදාදා (අප්‍රේල් 20) Instagram හරහා ඇගේ නව තීන්ත එළිදක්වන ලදී, එය ඇය සමඟ බෙදා ගන්නා ඇගේ 1 හැවිරිදි පුත් ඔනික්ස් කෙලීට උපහාරයක් ලෙස සේවය කරයි. හිටපු පෙම්වතා ප්ලේබෝයි කාර්ටි. “මගේ අලුත් ප්‍රියතම සහ විශේෂම පච්චය!” Azalea ඇයගේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.