’’ආරක්ෂක මණ්ඩලයට කැඳවූවත් ගියේ නෑ’’

ආරක්ෂක මණ්ඩල රැස්වීමට කැඳවා තිබුණත් තමා එහි නොගිය බව අගමැති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී ඊයේ(22) පැවසීය.

Next Post

ජැක් හාර්ලෝගේ 'පළමු පන්තිය' ඕස්ට්‍රේලියාවේ ප්‍රස්ථාරයේ දෙවන සතිය සඳහා ඉහළට පියාසර කරයි

Fri Apr 22 , 2022
ජැක් හාර්ලෝගේ “පළමු පන්තිය” (අත්ලාන්තික් / වෝනර්) අංක 1 හි දෙවන සතියට ඇතුළු වන විට වේගවත් මංතීරුවේ රැඳී සිටියි. ඕස්ට්රේලියාව. ඩවුන් අන්ඩර් හි එක්සත් ජනපද රැප් ගායකයාගේ පළමු නායකයා ඔහුගේ ඉදිරියට එන දෙවන වසර ඇල්බමයෙන් ඉවත් කර ඇත. කම් හෝම් ද කිඩ්ස් මිස් යූමැයි 6 නිකුත් වීමට නියමිතයි. නව නිකුතු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.