ගජමුතු විකුණන්න ගිහින් අමාරුවේ වැටෙයි

රුපියල් කෝටි 10 ට අලෙවි කිරීමට සූදානමින් සිටි ගජමුතු 07 ක් සහ මුතු 06 ක් සන්තකයේ තබාගෙන සිටි සැකකරුවෙකු අරුගම්බේ ප්‍රදේශයේ හෝටලයක දී අත්අඩංගුවට ගත් බව විශේෂ කාර්ය බලකාය පවසයි.

Next Post

ඉන්ධන පෝළිම් නිසා මාර්ග රැසක දැඩි රථවාහන තදබදයක්

Thu May 5 , 2022
ඉන්ධන පොලිම් තවත් දික්වෙයි ඉන්ධන ලබා ගැනීම සඳහා පිරවුම්හල් පෝළිම් කිහිපයක් පෙළ ගැසීම මෙම වන විට මාර්ග රැසක දැඩි රථ වාහන තදබදයක් හටගෙන තිබේ. ප්‍රවේශය, කළුතර සහ ගම්පහ දිස්ත්‍රික්කය‍‍‍රික්කවල නගරාශ්‍රිතව ඇති ඉන්ධන පිරවුම්හල්වල පවතින පොලිස් රථ වාහන දැඩි වාහන තදබදයක් හටගෙන ඇති බව පොලිසිය පවසයි. The post ඉන්ධන පෝලිම් නිසා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.