ගැටුමින් තුවාලවුවන් ඉහළට

කොළඹ ගාලුමෝදර ගැටුමේදී තුවාල ලද පුද්ගලයන්ගේ 28 දෙනකු ප්‍රතිකාර සඳහා කොළඹ ජාතික රෝහල වෙත ඇතුලත් වී ඇතැයි රෝහල් ප්‍රකාශිකාවක් පැවසුවාය

Next Post

කැලණිවැලි වතුකරයේ ESG හි මානව මූලද්‍රව්‍ය අනාවරණය කිරීම;වාර්තාව

Mon May 9 , 2022
පාරිසරික, සමාජීය සහ පාලන (ESG) ප්‍රමිතීන්හි අර්ථවත් ප්‍රගතියක් ඇති කිරීමේ අභියෝගය ක්‍රියාවලි හෝ ප්‍රතිපත්තිවලට වඩා මිනිසුන් මත රඳා පවතී. වෙනසකට තුඩු දෙන මානව මූලද්‍රව්‍යය තේරුම් ගත හැකි සංවිධාන ඔවුන්ගේ කර්මාන්තවල වේගය සැකසීමට නැඹුරු වන්නේ එබැවිනි. ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රාදේශීය වැවිලි සමාගම් අතර සැබෑ පුරෝගාමියෙකු ලෙස […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.