ශ්‍රී ලංකාවේ විරෝධතාකරුවන්ට එරෙහි ප්‍රචණ්ඩත්වය එක්සත් ජනපද නියෝජිතයා හෙළා දකී

රජයේ ආධාරකරුවන්ගේ ප්‍රහාරවලින් අවම වශයෙන් පුද්ගලයින් 78 දෙනෙකු තුවාල ලබා ඇති බව නිලධාරීන් ප්‍රකාශ කර ඇති හෙයින්, ශ්‍රී ලංකාවේ එක්සත් ජනපද තානාපතිවරයා අද රාජ්‍ය විරෝධී විරෝධතාකරුවන්ට එරෙහි ප්‍රචණ්ඩත්වය හෙළා දුටුවේය. තව..

Next Post

තුවාල ලැබූ ගණන 100 ඉක්මවයි

Mon May 9 , 2022
ජාතික රෝහලෙන් ලැබෙන අලුත්ම ආරංචිය අද දින ලැබූ ඝෝඨාගෝගමදී සිදු වූ ගැටුම්කාරී තත්ත්වයත් සමඟ තුවාල සංඛ්‍යාව ඉහළ ගොස් ඇත. ඒ අනුව මේ වනවිට පුද්ගලයින් 130 දෙනෙකු ජාතික රෝහලට ඇතුළත් කර ඇත. The post තුවාල ලැබූ ගණන 100 ඉක්මවයි appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.