මර්දනයට එරෙහිව නැගී සිටීම . . .

ඒකාබද්ධ උද්ඝෝෂණය තුන්මුල්ලේ මානව හිමිකම් කොමිසම ඉදිරියේදී අද ආරම්භ වුණා. ඒ, කඳුළු ගෑස්, ජල ප්‍රහාර, කුරුඳු පොලු යොදා මර්දනය කිරීම රජයට එරෙහිවයි.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

වසර 48,500ක් පැරණි "zombie" වෛරසයක් හමුවේ . . .

Fri Mar 10 , 2023
ආක්ටික් නිත්‍ය තුහින දියවීමත් සමග වසර 48,500ක් පැරණි “zombie” වෛරසයක් හමුවී ඇති බව විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරනවා. ආක්ටික් ප්‍රදේශයේ උණුසුම් උෂ්ණත්වය නිසා කලාපයේ නිත්‍ය තුහින පොළවට යටින් මිදුණු පස් තට්ටුවක් සහ වසර දස දහස් ගණනක් නිද්‍රාශීලීව පැවතීමෙන් පසුව සත්ව හා මිනිස් සෞඛ්‍යයට අනතුරක් විය හැකි වෛරස් නිපදවන බවයි විද්‍යාඥයින් පෙන්වා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x