වෙනස් වූ අධිවේගී බස් ගාස්තු ලැයිස්තුව . . .

ඉන්ධන මිල පහළදැමීමත් සමඟ ක්‍රියාත්මක වන නව අධිවේගී සංශෝධිත බස් ගාස්තු ලේඛනය පහතින්..

Gallery

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

රෝහල් රැසක ළමා වාට්ටු වැසෙයි . . .

Fri Mar 31 , 2023
අනුරාධපුර ශික්ෂණ රෝහලේ ළමා වාට්ටුවක් ඊයේ (30) සිට වසා දමා තිබෙනවා. ඒ, එහි සේවය කළ ළමා රෝග විශේෂඥ වෛද්‍යවරුන් සිවුදෙනාම රටහැර විදේශ පදිංචියට යෑම හේතුවෙන්. රජරට විශ්වවිද්‍යාලයේ වෛද්‍ය පීඨයේ මහාචාර්ය ඒකකයට අයත් එම ළමා වාට්ටුව වසා දැමීම නිසා වෛද්‍ය සිසුන්ට සායනික පුහුණුව ලබා ගැනීමේ අවස්ථා ද අහිමි වී ඇති බවද රජයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x