කිඹුලා බනිසක් රු 23,000/= යි . . .

අනුරාධපුර දිස්ත්‍රික්කයේ ගලෙන්බිඳුණුවැව ප්‍රාදේශීය ලේකම් කොට්ඨාසයේ කුරුණෑගලකොළණිය ප්‍රදේශයේ හුරුළු ප්‍රබෝධය කාන්තා සමිතියට ආධාර පිණිස පවත්වන ලැබූ සල්පිලකදී වෙන්දේසි භාණ්ඩයක් ලෙස තිබූ දිග අඩි 2 යි අගල් 2 ක් දිග,පළල අඩියක් සහ උස අගල් 3 ක කිඹුලා බනිස් ගෙඩියක් එම සල්පිල් වෙන්දේසියේදී රුපියල් 23,200 ක මුදලකට වෙන්දේසී වී ඇත.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

බිරිඳ ඝාතනය කිරීමට ඉන්සියුලින් අධිමාත්‍රාවක් දුන් වෛද්‍යවරයෙක් අත්අඩංගුවට . . .

Mon May 1 , 2023
බිරිඳට ඉන්සියුලින් ඖෂධය අධිමාත්‍රාවක් ශරීරගත කර ඝාතනය කිරීමට තැත් කළ ස්වාමිපුරුෂයෙකු අත්අඩංගුවට ගෙන තිබේ. බම්බලපිටිය පොලිස් වසමේ පදිංචි අදාළ කාන්තාව සිහිසුන්ව අසාධ්‍ය තත්ත්වයේ කළුබෝවිල රෝහලට ඇතුළත් කර ඇති අතර රෝගී වීම සැක සහිත බවට පොලිසියට ලැබුණු පණිවිඩයක් මත විමර්ශන ආරම්භ කර ඇත. එහිදී මෙම කාන්තාවට ඉන්සියුලින් ඖෂධය අධිමාත්‍රාවක් ශරීරගත වීම හේතුවෙන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x