රනිල්-මහින්ද එකතු වෙලා කනවා . . .

රනිල් වික්‍රමසිංහත් මහින්ද රාජපක්ෂත් එක්ව රටට කෙළවන බව විජිත් විජිතමුනි සොයිසා පැවසීය.

අද පැවැති මාධ්‍ය හමුවකදී ඔහු පළ කළේ මෙවන් අදහසකි.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

නව පොලිස්පති ධූරය දේශබන්දු තෙන්නකෝන්ට හිමි වෙයි . . .

Fri Mar 17 , 2023
මේ වන විට බස්නාහිර පළාතේ ජ්‍යෙෂ්ඨ නියෝජ්‍ය පොලිස්පති ලෙස කටයුතු කරන දේශබන්දු තෙන්නකෝන්  මීළඟ පොලිස්පති ධුරය සඳහා පත් කරන බව ජනාධිපති රනිල් වික්‍රමසිංහ විසින් මහජන ආරක්ෂක අමාත්‍යංශයට ඊයේ දිනයේ දැනුම් දී ඇතැයි වාර්තා වනවා ජනාධිපති කාර්යාලයේ දී ඊයේ දින පැවති සාකච්ඡාවේදී මේ බව දැනුම් දී ඇත. වර්තමාන පොලිස්පති චන්දන වික්‍රමරත්න මේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x