ජෝශප් මයිකල් පෙරේරා අභාවප්‍රාප්තවේ . . .

පාර්ලිමේන්තුවේ හිටපු කථානායක ජෝශප් මයිකල් පෙරේරා අභාවප්‍රාප්ත වී ඇතැයි පවුලේ ආරංචි මාර්ග සදහන් කරනවා. මිය යන විට එතුමා 81 වෙනි වියේ පසු වුණා.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

පහර කෑ කාති උසාවි විනිසුරු රෝහලේ . . .

Tue Mar 28 , 2023
පුත්තලම දිස්ත්‍රික් පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී අලි සබ්රි රහීම් සහ ඔහුගේ ඥාතියෙකු තමන්ට පහර දුන් බව කියමින් පුත්තලම කාති උසාවිය විනිසුරුවරයෙකු රෝහල් ගත වී තිබේ. මේ සම්බන්ධයෙන් විනිසුරුවරයා විසින් පුත්තලම මූලස්ථාන පොලිසියට ද පැමිණිලි කරමින් කියා ඇත්තේ මන්ත්‍රීවරයා සහ ඔහුගේ බෑනා තමාට අමානුෂික ලෙස පහර දුන් බවයි. විනිසුරු ධුරයේ වැඩ බාරගත් පසු ලැබුණු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x